کتاب زن بودن

کتاب زن بودن مرکز مشاوره نیلوفر آبی

کتاب زن بودن

نویسنده کتاب زن بودن سعی داشته، در مورد چهار جنبه‌ یک زن بنویسد و کاملا توضیح دهد. او می گوید:

“این کتاب را به تمام زنانی که می‌خواهند درک عمیقی از زندگی خود داشته باشند و به همه مردانی که می‌خواهند درک وسیعی از همسر خود داشته باشند تقدیم می‌کنم”

 

 

درباره کتاب زن بودن

کتاب زن بودن نوشته تونی گرنت است که تاکید بر نقش ابزاری زنان در جوامع سرمایه داری دارد . او در این کتاب از شعارهای فمنیستی و انقلاب های جنسی انتقاد می کند و تاثیر آنها را بر انحطاط خانواده ها بیان می کند . گرنت چهار نوع شخصیت برای زنان معاصر تصویر می کند که شامل مادر ، معشوقه ، زن مادونا و آمازون است .

زنان معاصر امروزی بصورت زن آمازون در آمده اند و از طبیعت لطیف خود فاصله گرفته اند . زنها باید جنبه های دیگر زنانگی خود یعنی مادونا ، معشوقه و مادر را بازیابند و زنی کامل با هر چهار وجهه باشند .

چتری امن برای خانواده

مرکز مشاوره و روانشناسی نیلوفر آبی با دارا بودن مجوز رسمی سازمان بهزیستی کشور با مدیریت سرکار خانم دکتر خدیجه سادات باقرزاده تاسیس شده است. کلینیک نیلوفر آبی با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره، اساتید دانشگاه و درمانگران مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد.

لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه‌های مختلف روانشناسی عرضه می‌شود.

همچنین به استحضار می‌رساند در مرکز مشاوره نیلوفر آبی به طیف گسترده‌ای از مشکلات روانشناسی ، روانپزشکی ، کودک و نوجوان و بزرگسال به صورت فردی ، زوج ، خانواده و گروهی رسیدگی می‌ شود.

نیلوفر آبی ، همراه شماست تا یک زندگی ایده‌آل داشته باشید.