رزرو آنلاین درخواست مشاوره

امکان درخواست رزرو آنلاین از طریق وبسایت به صورت شبانه‌روزی، بدون تعطیلی و ۲۴۷

پس از تکمیل فرم و بررسی کارشناسان، (در ساعات اداری) با شما تماس خواهیم گرفت.

فرم رزرو آنلاین مشاوره

 
لینک پیوستن به گروه واتساپ : https://chat.whatsapp.com/GKQtIqlRyH0Eyx7IEiXPUt
شماره تماس خانم خلوصی جهت رزرو آنلاین :۰۹۳۶۶۶۶۷۴۰۸

رزرو آنلاین

یکی از پرطرفدارترین جلسات مشاوره در مرکز خدمات مشاوره نیلوفر آبی ، مشاوره آنلاین می باشد که از طریق رزرو آنلاین صورت می گیرد . دکتر خدیجه سادات باقرزاده بیش از بیست سال است که به ارائه خدمات مشاوره و روان درمانی در مرکز خدمات مشاوره نیلوفر آبی مشغول هستند . در سالهای اخیر خصوصا با شیوع بیماری کرونا استفاده از خدمات مشاوره آنلاین در این مرکز به شدت مورد درخواست و استقبال قرار گرفت که تاکنون نیز این فرآیند ادامه دارد .

یکی از دلایل استفاده از خدمات آنلاین مشاوره این است که مراجع نیازی به حضور فیزیکی در مرکز مشاوره و پرداخت هزینه های ایاب و ذهاب ندارد . همچنین می تواند در محیط امن و راحت منزل خود به صحبت درخصوص مسائل خود بپردازد . از طرفی معطلی های زیادی که در اثر ترافیک ، انتظار در صف مراجعان و … را به دنبال ندارد . برخی از مادران هم که فرزندان کوچک دارند و از طرفی قصد استفاده از خدمات مشاوره را دارند با رزرو آنلاین راحت تر هستند . چرا که لازم نیست نگران مراقبت از کودکان و یا به فکر کمک گرفتن از یک فرد برای نگهداری از کودکان در زمان نبود آنان در منزل باشند .

شما می توانید برای رزرو آنلاین خدمات مشاوره با شماره های این مرکز تماس بگیرید و درخواست رزرو آنلاین نمایید . همچنین می توانید در سایت درخواست خود را ثبت نمایید تا در موعد مقرر با شما تماس گرفته شود . در دنیای تکنولوژی امروزی که اغلب کارها به صورت آنلاین و دورکاری انجام می شود استفاده از خدمات آنلاین مشاوره می تواند بسیار کمک کننده و یاری بخش باشد.

مرکز خدمات مشاوره نیلوفر آبی

مرکز مشاوره نیلوفر آبی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات مشاوره و روان درمانی ؛ در کلیه زمینه های مشاوره خانواده ، مشاوره طلاق ، مشاوره قبل از ازدواج ، زوج درمانی ، مشاوره تحصیلی و شغلی ، مشاوره تربیت کودک و نوجوان و … به ارائه خدمات مشغول است . برای استفاده از خدمات رزرو آنلاین و یا حضوری می توانید با این مرکز تماس بگیرید . در اینستاگرام ما را دنبال کنید. 

چتری امن برای خانواده

مرکز مشاوره و روانشناسی نیلوفر آبی با دارا بودن مجوز رسمی سازمان بهزیستی کشور با مدیریت سرکار خانم دکتر خدیجه سادات باقرزاده تاسیس شده است . کلینیک نیلوفرآبی با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره ، اساتید دانشگاه و درمانگران مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد .

لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه‌های مختلف روانشناسی عرضه می‌ شود .

همچنین به استحضار می‌رساند در مرکز مشاوره نیلوفر آبی به طیف گسترده‌ای از مشکلات روانشناسی ، روانپزشکی ، کودک و نوجوان و بزرگسال به صورت فردی، زوج ، خانواده و گروهی رسیدگی می‌ شود .

نیلوفر آبی ، همراه شماست تا یک زندگی ایده‌آل داشته باشید .

رزرو آنلاین

مشاوره آنلاین چندی است که مورد توجه عموم قرار گرفته و به دلیل دسترسی راحت و سریعتر به جلسات مشاوره گروهی و فردی و عدم نیاز به مراجعه حضوری بسیار پرطرفدار است. شما برای شرکت در جلسات گروه درمانی ، زوج درمانی و یا سایر موارد روانشناسی و روان درمانی باید به صورت آنلاین نسبت به رزرو اقدام نمایید . 

مرکز خدمات مشاوره نیلوفر آبی بیش از دو دهه سابقه در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و روان درمانی دارد . کافیست با این مرکز تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین از طریق سایت نسبت به رزرو جلسه مشاوره اقدام کنید .