قوانین و ضوابط گروه واتساپیخانم دکتر باقرزاده

 

ضوابط عضویت در شبکه‌های اجتماعی :

1- گروه به شکل allow only admjns to send massages تنظیم شده است لذا لطفا سوالات و موضوعات مرتبط با هدف گروه را در خصوصی برای بنده یا ادمین گروه، خانم خلوصی، بفرستید.
2- اصل امانتداری و حفظ اسرار، سر لوحه خدمات روانشناسی، در این فضا نیز از اولویت خاص و ویژه‌ای برخوردار است.
3- از برقراری هر گونه ارتباط (پیام و تماس) با دیگر اعضای گروه جدا خودداری فرمایید، به محض رعایت نکردن این بند مجبور به حذف عضو خاطی خواهیم شد.
4- لطفا سوالات و پیام‌های خود را به شکل کاملا خلاصه‌شده بفرستید، وویس‌ها حتما کمتر از دو دقیقه باشند. (در ترتیب بررسی مطالب، کوتاهی پیام اولین فاکتور می‌باشد.)
5- بنده، تا اطلاع ثانوی، هر روز صبح ساعت 8 تا١۰ در گروه حضور خواهم داشت.
6- با توجه به اطمینانی که از مفید و کاربردی بودن مطالب این گروه دارم (به پشتوانه تحصیلات و تجارب بیش از ١٧ساله)، همچنین نیاز مبرم جامعه به مشاوره و آموزش‌های روانشناختی، توصیه می‌کنم لینک گروه را در اختیار کسانی که آرامش و سلامت زندگیشان برایتان اهمیت دارد، قرار دهید.
7- توصیه می‌کنم، دوستانی که جدیدا وارد کلنیک می‌شوند، حداقل یک جلسه تصویری داشته باشند تا امکان برقراری رابطه مشاوره‌ای به شکل تخصصی فراهم شود.
8- برگزاری جلسات راهنمایی (تلفنی) ومشاوره‌ای (تصویری) خصوصی با هماهنگی ادمین کلینیک (خانم خلوصی) و دریافت رسید هزینه (منطبق با تعرفه سازمان بهزیستی کشور) امکان پذیر خواهد بود.
9- بزودی امکان برقراری ارتباط زنده تصویری در اینستاگرام فراهم خواهد شد.
10- امکان مشاوره حضوری در مراکز ذیل وجود دارد.
مرکز مشاوره رهیاب (٧٧٢۶٣٩۰١)
مرکز مشاوره شمیم (با اطلاع ثانوی)
مرکز مشاوره پناه (با اطلاع ثانوی)

لینک پیوستن به گروه واتساپ : https://chat.whatsapp.com/GKQtIqlRyH0Eyx7IEiXPUt
شماره تماس خانم خلوصی :۰۹۳۶۶۶۶۷۴۰۸